Wstęp

 

image001

 

Witam!

Choć własny adres w sieci miałem od dość dawna, to był on tylko prostą stroną napisaną w notatniku. Służył główne jako jedno miejsce, gdzie zebrałem linki do swoich profili na fotogaleriach kolejowych. Powstał w odpowiedzi na częste pytania kolegów kolejarzy: – „Gdzie mogę zobaczyć zdjęcie, które mi zrobiłeś?”

Dużo później przyszedł moment, by wykupić własną domenę (www.radziol.pl) i stworzyć coś więcej. Kontynuację wcześniejszej wersji strony w HTML zarzuciłem w obawie, że po rozbudowie komplikacje zniechęcą mnie do jakichkolwiek aktualizacji. Wybrałem więc WordPress – efekt właśnie oglądacie 🙂

Na stronie publikuje różne fotografie – każda z nich opowiada mniej lub bardziej interesującą historię. Staram się ją przedstawić – zazwyczaj w dość zwięzłej formie.

Poniżej linki do kolejowych fotogalerii – jednak nie umieszczam tam już nowych zdjęć:

image004

image019

railcolor

Obecnie nowe zdjęcia pojawiają się głównie na stronie www oraz czasem na moim profilu na Instagramie.

Linki do profili na portalach społecznościowych mają teraz swoje stałe miejsce. Ze „starej” strony brakuje linku do Galerii PGK – niestety po wielu perypetiach straciłem dostęp do swojego profilu (jak wielu innych) i zrezygnowałem z dodawania tam zdjęć.

Zapraszam więc na moją stroną – zobaczysz tu moje zdjęcia – nie tylko kolejowe, poczytasz różne opinie i przemyślenia. Opinie zawarte na tej stronie są wyłącznie prywatnymi opiniami autora aktualnymi w momencie ich pisania. Wszak powszechnie wiadomo, że tylko krowa nie zmienia zdania 🙂

 

Pozdrawiam

Radek Kopras vel. „Radziol”